Rhode Island

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Rhode Island

Rhode Island satılık emlak

Rhode Island New England bölgesinde ve başkenti Providence.

Kuzey ile doğuya Massachusetts ile, batı ile Connecticut ile güney ile Rhode Island Sound ve Atlantik Okyanusu ile sınır komşusudur.

Rhode Island'da satılık bir mülkün ortalama değeri geçen yıl% 8,5 arttı ve gelecek yıla göre% 7,2 oranında artması bekleniyor.

Rhode Island, komşu devletlerin sakinleri arasında çok popülerdir. Güzel Narragansett Körfezi'ndeki Aquidneck Adası'nda bulunan tarihi Newport, 1800'lerde Vanderbilt, Astor ve Kuzeydoğu'daki diğer zengin sanayi aileleri tarafından "yazlık evler" olarak inşa edilen görkemli konaklarıyla ünlüdür.

Ayrıca Providence, Amerika Birleşik Devletleri'nde, şehir genelinde 50'den fazla Dunkin Donuts noktası da dahil olmak üzere en fazla donut dükkanına sahip olmasıyla ünlüdür.

Rhode Island, Boston ve New York gibi yükselen büyükşehir pazarları gibi bazı pazar dinamikleriyle karşılaşan küçük bir eyalettir. Rhode Island'da satılık mülklerin satışları, 2017'de ardışık beşinci yıl boyunca artarken, ortalama fiyatlarda% 6'lık bir artışla birlikte, büyük bir stok kıtlığı varlığını sürdürüyor.

Rhode Island emlak piyasası, ekonomik erişilebilirlik eksikliği ve arzdan daha yüksek talep ile karakterizedir. Rhode Island'daki satılık emlaklar ortalama gelirden 4,1 kat, ulusal düzeyde ise sadece 3,6 kat daha yüksek.

Rhode Island'da satılık mülk satın almak için en iyi 5 yer;

Ashaway, Hopkinton kasabasında kayıtsız bir köydür. Topluluk, mükemmel okullara ev sahipliği yapıyor.

Hopkinton kasabasında bir köy olan Hope Valley.

Greenfield, Smithfield kasabasında bir köy, Providence metro alanının bir parçası, Rhode Island'da satılık emlak arayan çok ilginç bir yer.
Kingston, Kingstown'un güneyinde bir köydür ve eyalette en hızlı büyüyen topluluklardan biridir ve Westerly, Rhode Island'ın güney kıyısında deniz kıyısında bir topluluktur.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 3142

Satilik Diğer (Konut), Rhode Island, Providence, Providence, Providence

65,136,424.30TRY
Satilik
Diğer (Konut)

418 m²
WATERFRONT EMLAK ANA muhteşem
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB